Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 320/85 R36 128A8

320/85 R36 128A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II320/85 R36 128A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110829258

Највисока цена:  468,20 €

Цена по парче

468,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот