Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 320/85 R28 124A8

320/85 R28 124A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II320/85 R28 124A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110829012

Највисока цена:  380,70 €

Цена по парче

380,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот