Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 280/85 R24 115A8

280/85 R24 115A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II280/85 R24 115A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
280
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110828985

Највисока цена:  289,60 €

Цена по парче

289,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот