Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 280/70 R20 116A8

280/70 R20 116A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II280/70 R20 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
280
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110828862

Највисока цена:  244,00 €

Цена по парче

244,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот