Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 280/70 R18 114A8

280/70 R18 114A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II280/70 R18 114A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
280
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
114
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110828879

Највисока цена:  182,70 €

Цена по парче

182,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,56 €

Назад кон врвот