Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist TR-II 260/70 R16 109A8

260/70 R16 109A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist TR-II260/70 R16 109A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
260
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110828893

Највисока цена:  177,20 €

Цена по парче

177,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,56 €

Назад кон врвот