Споредете до 4 продукти:

Carlisle FARM SPECIALIST R-1 9.5 D16

Carlisle

Carlisle FARM SPECIALIST R-19.5 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
9.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
5707562367286

Највисока цена:  313,40 €

Цена по парче

313,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,79 €

Назад кон врвот