Споредете до 4 продукти:

Carlisle FARM SPECIALIST R-1 7 D14 80A4

Carlisle

Carlisle FARM SPECIALIST R-17 D14 80A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
7
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
A4
EAN:
0033259901354

Највисока цена:  266,80 €

Цена по парче

266,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот