Споредете до 4 продукти:

Carlisle FARM SPECIALIST R-1 240/90 D16 92A8

Carlisle

Carlisle FARM SPECIALIST R-1240/90 D16 92A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
240
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110800431

Највисока цена:  333,50 €

Цена по парче

333,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,79 €

Назад кон врвот