Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist IMP 215/60 D8 82A6

215/60 D8 82A6
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist IMP215/60 D8 82A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5999110800363

Највисока цена:  128,60 €

Цена по парче

128,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот