Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist IMP 165/60 D8 85A6

165/60 D8 85A6
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist IMP165/60 D8 85A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5999110800349

Највисока цена:  36,10 €

Цена по парче

36,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,91 €

Назад кон врвот