Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist IMP 155/70 D6 70A6

155/70 D6 70A6
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist IMP155/70 D6 70A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
A6
EAN:
5999110800318

Највисока цена:  22,70 €

Цена по парче

22,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,91 €

Назад кон врвот