Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FR Trac 600/55 R26.5 165D

600/55 R26.5 165D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FR Trac600/55 R26.5 165D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
600
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110824079

Највисока цена:  1.009,10 €

Цена по парче

1.009,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот