Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FR Trac 560/45 R22.5 152D

560/45 R22.5 152D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FR Trac560/45 R22.5 152D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
560
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110824031

Највисока цена:  671,50 €

Цена по парче

671,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот