Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FR-G Steel 750/60 R30.5 181D

750/60 R30.5 181D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FR-G Steel750/60 R30.5 181D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
750
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
30.5
Индекс на товар:
181
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110824000

Највисока цена:  1.920,60 €

Цена по парче

1.920,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 92,60 €

Назад кон врвот