Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FR-G Steel 710/50 R26.5 170D

710/50 R26.5 170D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FR-G Steel710/50 R26.5 170D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
710
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
170
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110823959

Највисока цена:  1.300,70 €

Цена по парче

1.300,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 92,60 €

Назад кон врвот