Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FR-G Steel 600/60 R30.5 173D

600/60 R30.5 173D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FR-G Steel600/60 R30.5 173D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
600
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
30.5
Индекс на товар:
173
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110823980

Највисока цена:  1.656,20 €

Цена по парче

1.656,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 92,60 €

Назад кон врвот