Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FR-G 650/55 R26.5 169D

650/55 R26.5 169D
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FR-G650/55 R26.5 169D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
650
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
D
EAN:
5999110823935

Највисока цена:  1.195,00 €

Цена по парче

1.195,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 92,60 €

Назад кон врвот