Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FB Light 550/60 D22.5 166A8

550/60 D22.5 166A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FB Light550/60 D22.5 166A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
550
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110823669

Највисока цена:  553,90 €

Цена по парче

553,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот