Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FB 800/45 D26.5 177A8

800/45 D26.5 177A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FB800/45 D26.5 177A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
800
Висина:
45
Конструкција:
D
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
177
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110823799

Највисока цена:  1.209,60 €

Цена по парче

1.209,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 92,60 €

Назад кон врвот