Споредете до 4 продукти:

Carlisle Farm Specialist FB 700/40 D22.5 166A8

700/40 D22.5 166A8
Carlisle
Carlisle

Carlisle Farm Specialist FB700/40 D22.5 166A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
700
Висина:
40
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
166
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110823720

Највисока цена:  854,80 €

Цена по парче

854,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот