Споредете до 4 продукти:

Carlisle FARM SPECIALIST F-2 7.5L D15 93A8

Carlisle

Carlisle FARM SPECIALIST F-27.5L D15 93A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
7.5L
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
A8
EAN:
5999110800370

Највисока цена:  297,40 €

Цена по парче

297,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот