Споредете до 4 продукти:

Carlisle FARM SPECIALIST F-2 7.5L D15

Carlisle

Carlisle FARM SPECIALIST F-27.5L D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
7.5L
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
EAN:
5707562366449

Највисока цена:  238,90 €

Цена по парче

238,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот