Споредете до 4 продукти:

Carlisle AT101 270/50 D10 92A4

Carlisle

Carlisle AT101270/50 D10 92A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Carlisle
Ширина:
270
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
A4
EAN:
5999110800141

Највисока цена:  92,80 €

Цена по парче

92,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,40 €

Назад кон врвот