Споредете до 4 продукти:

Bridgestone BT020 RM 160/70 B17 79V

Bridgestone BT020 RM
Bridgestone BT020 RM
Bridgestone

Bridgestone BT020 RM160/70 B17 79V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Bridgestone
Ширина:
160
Висина:
70
Конструкција:
B
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
V

Највисока цена:  143,50 €

Цена по парче

143,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот