Споредете до 4 продукти:

Bridgestone BT020 FBB 120/70 ZR17 58W

Bridgestone

Bridgestone BT020 FBB120/70 ZR17 58W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Bridgestone
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
W
EAN:
3286347716119

Највисока цена:  126,50 €

Цена по парче

126,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот