Споредете до 4 продукти:

Bridgestone BT016 R 160/60 ZR17 69W

Bridgestone BT016 R
Bridgestone BT016 R
Bridgestone

Bridgestone BT016 R160/60 ZR17 69W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Bridgestone
Ширина:
160
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
69
Индекс на брзина:
W
EAN:
3286340201117

Највисока цена:  128,50 €

Цена по парче

128,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот