Споредете до 4 продукти:

BKT RT855 340/85 R28 127A8

BKT

BKT RT855340/85 R28 127A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
BKT
Ширина:
340
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
127
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8903094021611

Највисока цена:  591,8 €

Цена по парче

591,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  45,05 €

Назад кон врвот