Споредете до 4 продукти:

BKT Power Trax HD Set 8.25 D15

BKT

BKT Power Trax HD Set8.25 D15

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
BKT
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
15

Највисока цена:  490,4 €

Цена по парче

490,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  85,47 €

Назад кон врвот