Споредете до 4 продукти:

BKT LG-RIB 20x10.00 D10

BKT

BKT LG-RIB20x10.00 D10

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
BKT
Ширина:
20x10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
EAN:
8903094026128

Највисока цена:  96,1 €

Цена по парче

96,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот