Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Whitewall 5.90 D15 82P

5.90 D15 82P
BF Goodrich
BF Goodrich

BF Goodrich Whitewall5.90 D15 82P

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
5.90
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
P
EAN:
0842199105186

Највисока цена:  308,8 €

Цена по парче

308,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,5 €

Назад кон врвот