Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 255/65 R16 113H

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A255/65 R16 113H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703042686
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  181,2 €

Цена по парче

181,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,18 €

Назад кон врвот