Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Terrain T/A 245/70 R16 111H

BF Goodrich Urban Terrain T/A
BF Goodrich Urban Terrain T/A
BF Goodrich Urban Terrain T/A
BF Goodrich

BF Goodrich Urban Terrain T/A245/70 R16 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705779696
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  135,20 €

Цена по парче

135,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,20 €

Назад кон врвот