Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Urban Control S 275/70 R22.5 150/148J

BF Goodrich

BF Goodrich Urban Control S275/70 R22.5 150/148J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/148
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528706438158
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  454,00 €

Цена по парче

454,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот