Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich TOURING 175/70 R13 82T

BF Goodrich TOURING
BF Goodrich TOURING
BF Goodrich

BF Goodrich TOURING175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528700769395
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  753 €

Цена по парче

753 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот