Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich TOURING 165/65 R13 77T

BF Goodrich TOURING
BF Goodrich TOURING
BF Goodrich

BF Goodrich TOURING165/65 R13 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704481286
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  98,2 €

Цена по парче

98,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот