Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich TOURING 155/65 R14 75T

BF Goodrich TOURING
BF Goodrich TOURING
BF Goodrich

BF Goodrich TOURING155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704045907
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
70 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот