Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich TOURING 155/65 R14 75T

BF Goodrich TOURING
BF Goodrich TOURING
BF Goodrich

BF Goodrich TOURING155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702423103
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  63,00 €

Цена по парче

63,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,19 €

Назад кон врвот