Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Silvertown Radial B 225/70 R15 100S

BF Goodrich

BF Goodrich Silvertown Radial B225/70 R15 100S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
S

Највисока цена:  422,6 €

Цена по парче

422,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,78 €

Назад кон врвот