Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Silvertown Bias J 6.50 D16 95P

BF Goodrich

BF Goodrich Silvertown Bias J6.50 D16 95P

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
P

Највисока цена:  434,1 €

Цена по парче

434,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,5 €

Назад кон врвот