Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Silvertown Bias F 5.60 D13

BF Goodrich

BF Goodrich Silvertown Bias F5.60 D13

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
5.60
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
EAN:
0842199104752

Највисока цена:  304,6 €

Цена по парче

304,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,78 €

Назад кон врвот