Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Silvertown Bias E 6.00 D12 73P

BF Goodrich

BF Goodrich Silvertown Bias E6.00 D12 73P

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
P
EAN:
0842199104738

Највисока цена:  301,9 €

Цена по парче

301,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,78 €

Назад кон врвот