Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Silvertown Bias E 5.20 D12 67P

BF Goodrich

BF Goodrich Silvertown Bias E5.20 D12 67P

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
5.20
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
67
Индекс на брзина:
P
EAN:
0842199104721

Највисока цена:  356,2 €

Цена по парче

356,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,5 €

Назад кон врвот