Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Silvertown Bias C 7.50 D14 96P

BF Goodrich

BF Goodrich Silvertown Bias C7.50 D14 96P

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
P
EAN:
0842199104943

Највисока цена:  397,3 €

Цена по парче

397,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,81 €

Назад кон врвот