Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Silvertown Bias B 6.00 D13 80P

BF Goodrich

BF Goodrich Silvertown Bias B6.00 D13 80P

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
P
EAN:
0842199104783

Највисока цена:  269,8 €

Цена по парче

269,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,78 €

Назад кон врвот