Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich SILVERTOWN 225/70 R15 100S

BF Goodrich SILVERTOWN
BF Goodrich SILVERTOWN
BF Goodrich

BF Goodrich SILVERTOWN225/70 R15 100S

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
S

Највисока цена:  507,8 €

Цена по парче

507,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот