Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control T 385/65 R22.5 160K

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control T385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528707433701
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  553,4 €

Цена по парче

553,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот