Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control T 385/55 R22.5 160K

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control T385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528704603077
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  536,6 €

Цена по парче

536,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,93 €

Назад кон врвот