Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control T 285/70 R19.5 150/148J

BF Goodrich Route Control T
BF Goodrich

BF Goodrich Route Control T285/70 R19.5 150/148J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
150/148
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528705594619
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  439,90 €

Цена по парче

439,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот