Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 385/65 R22.5 162K

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S385/65 R22.5 162K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
162
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528704109234
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот